Horecazaken waar alle gasten zich welkom voelen? Dat is waar het nieuwe label “Toerist Welkom!” voor staat.

Geniet je van een fietstocht op het fietsknooppuntennetwerk? De sticker ‘Toerist welkom!’ bij de ingang van een horecazaak maakt meteen duidelijk dat je aan het juiste adres bent om even halt te houden. Er wacht je bovendien een prima onthaal. Een prima plek voor een deugddoende pauze om te genieten van een fris streekbiertje of een lekker hapje.

Onderstaande zaken dragen het label.

Theehuisje De Wouwershoeve, De Lusthoven 58,  2370 Arendonk www.talander.be

Sporthotel Bruurs, Sportlaan 22, NL-5111 BX Baarle-Nassau www.sporthotelbruurs.nl 

Spoorhuis, Grensweg 30, NL-5110 CE Baarle-Nassau www.spoorhuis.be 

Fieneke Koffie & Theehuis, Steegstraat 32, 2490 Balen

Staminee Bij Britt, Processiestraat 26, 2491 Olmen - Balen 

De Veurleste, Stationsstraat 40, 2490 Balen         

Iverans, Gestelseweg 1, 2491 Olmen - Balen

d'Olmse Mèt, Olmense Markt 9, 2491 Olmen – Balen https://www.facebook.com/OlmseMet  

Bonitto, Vredestraat 15, 2340 Beerse www.bonitto.be 

De Sjokola, Vredestraat 13, 2340 Beerse             

Keeskafee, Hoogstraat 7, 2340 Vlimmeren - Beerse www.keeskafee.be 

Station Berlaar Lees & Fiets café, Stationsplein 1, 2590 Berlaar www.stationberlaar.be 

Tuinterras De Koi, Itegembaan 281 A, 2590 Berlaar www.tuinterrasdekoi.be 

Oud Antwerpen, Elisalei 55, 2930 Brasschaat www.oudantwerpen.be 

Perron Noord,   Licht Vliegwezenlaan 11, 2930 Brasschaat www.perronnoord.be 

Ka'nTina, Donksesteenweg 224 (Donk Patio), 2930 Brasschaat www.kantina.be  

De Stapelhoeve, Veldstraat 92, 2960 Brecht                

‘t Zoet Moment, Processieweg 3, 2960  Sint-Lenaarts - Brecht www.zoetmoment.be

De Koerel, Meistraat 146, 2480 Dessel  

Sportlokaal, Kolkstraat 2, 2480 Dessel

Dessels Hof, Turnhoutsebaan 220, 2480 Dessel

De Keeper, Meistraat 155, 2480 Dessel

Campinastrand, Zanddijk 62 A,  2480 Dessel www.campinastrand.be  

De Berk, Oude Baan 110, 2910 Essen www.vakantiehuisdeberk.be   

Trapke Op, Handelsstraat 12, 2910 Essen www.trapkeop.be  

Het Seizoen, Huybergsebaan 126, 2910 Essen-Wildert

Sas 7, Retieseweg 180, 2440 Geel www.sas7.be

Brasserie Marie, Herentalsesteenweg 63, 2280  Grobbendonk www.brasseriemarie.com  

De Chalet, Oudesteenweg 66, 2280 Grobbendonk www.tcdechalet.be

Hof van Eisterlee, Eikenlei 97, 2280 Grobbendonk www.hofvaneisterlee.be  

Bouwelhoeve 't Schuur Ijsbieke, Stationlei 42, 2288 Grobbendonk-Bouwel www.bouwelhoeve.be

Café t' Plein, Halle - Dorp 44, 2980 Halle-Zoersel www.cafetplein.be

't Steenputteke, Steenputstraat 1, 2220 Heist-op-den-Berg

Staminee De Living, Noordstraat 2 bus 2, 2220   Heist-op-den-Berg www.stamineedeliving.be  

Café 't Pleintje,  Oude Godstraat 2, 2220 Heist-op-den-Berg www.cafehetpleintje.be  

‘t Hoekske, Bergstraat 2, 2220   Heist-op-den-Berg www.hoekske.be

‘t Eetkafee, Bergstraat 2 B, 2220 Heist-op-den-Berg www.eetkafee.be  

Hopper jeugdverblijf de Brink,   Bosbergen 1, 2200 Herentals www.de-brink.be  

De Zalm, Grote Markt 21, 2200 Herentals www.dezalm.be  

Hidrodoe, Haanheuvel 7, 2200   Herentals www.hidrodoe.be

De Repertoire,   Poederleeseweg 15, 2200 Herentals www.derepertoire.be  

Zellehof , Zelle 4, 2270   Herenthout

Mie Maan, Diestsebaan 28, 2230 Herselt www.miemaan.be  

Brasserie De Mixx, Asbroek 1H, 2230 Herselt www.brasseriedemixx.be

Bierkroeg Den Hulst, Hulst 4, 2230 Herselt

De Verlossing, Blauberg 12, 2230 Herselt www.deverlossing.be

De Poedertoren, Poedertoren 5, 2230 Herselt www.depoedertoren.be         

Vermaak na Arbeid, Visvijverstraat 57, 2230 Herselt – Ramsel   

LYBO, Kleine Waterstraat 9, 2235 Houtvenne www.lybo.be  

Den Bottel, Vrijheid 162, 2320 Hoogstraten www.denbottel.be  

Taverne-Brasserie 't Heike, Bredaseweg 56, 2322 Hoogstraten www.hetheike.be  

Oud Hoogstraeten, Peperstraat 2, 2320 Hoogstraten www.oud-hoogstraeten.be  

Tis Méér, Meerseweg 44, 2321  Meer - Hoogstraten www.tismeer.be  

De Zevenster, Dreef 42, 2328 Meerle - Hoogstraten www.zevensterbijdepaters.be  

De Bouwhoeve, Bouwhoef 2, 2323 Wortel - Hoogstraten www.debouwhoeve.be   

Bezoekerscentrum De Klapekster, Kolonie 41, 2323 Wortel - Hoogstraten www.natuurpuntmarkvallei.be  

Den Druivelaer, Noordeind 51, 2920 Kalmthout www.dendruivelaer.be  

De Raaf, Withoeflei 1, 2920 Kalmthout www.tearoomderaaf.be  

Strijboshof, Achterbroeksteenweg 69, 2920 Kalmthout www.strijboshof.be  

Bistro Cremerie Monida, Sint Jozeflaan 1, 2920 Kalmthout www.monida.be  

‘t Centrum, Heidestatieplein 8,  2920 Kalmthout www.tcentrum.be

Den Bosduin, Beauvoislaan 104, 2920 Kalmthout www.denbosduin.be  

Sportcafé De Zwarte Hond, Heikantstraat 169, 2920 Kalmthout www.zwartehond.com

Cafetaria Arboretum Kalmthout, Heuvel 8, 2920 Kalmthout www.arboretumkalmthout.be

De Pullman, Heuvel 1, 2920 Kalmthout 

De Bosduif, Marcottedreef 37, 2950 Kapellen www.debosduif.be   

Taverne Aan De Molen, Doornboom 2, 2460 Kasterlee www.aandemolen.be

Koningsbos, Koningshof 9, 2460 Kasterlee www.koningsbos.be    

Kastels Koffiehuis, Turnhoutsebaan 13, 2460 Kasterlee

Café 't Kroontje, Pastorijstraat 9, 2460 Kasterlee

Domein De Putten, Houtum 51, 2460 Kasterlee www.domeindeputten.be  

Knooppunt 30,  Stenenstraat 33, 2460 Lichtaart - Kasterlee

‘t ligt daar, Herentalsesteenweg 2, 2460 Lichtaart - Kasterlee

In Den Drietip,   Kerkstraat 50, 2460 Tielen - Kasterlee    

Floreal Kempen, Herentalsesteenweg 64, 2460  Lichtaart - Kasterlee www.campingsfloreal.be

Fortun,  Smissestraat 3,  2430 Laakdal www.hetfortun.be  

Buurthuis, Zandstraat 13, 2430  Laakdal www.hetbuurthuis.be  

Bistro De Oude Melkerij, Eindhoutdorp 18, 2430 Eindhout - Laakdal www.bistrodeoudemelkerij.be  

Afspanning Den Eik, Hoeve Den Eik 1, 2431 Veerle - Laakdal www.deneik.com   

Koffiehuisje Stedelijke Speeltuin Lier, Netelaan z/n, 2500 Lier www.werkmmaat.be

‘t Oud Lier, Nazarethdreef 103, 2500 Lier www.toudlier.be

Zuster Agnes, Schapekoppenstraat 16, 2500 Lier www.zusteragnes.be  

Villa Fiesta, Wechelsebaan 194, 2275 Lille www.villafiesta.be  

In Den Hemel,   Kerkenend 3, 2275 Poederlee - Lille https://www.facebook.com/denhemelpoederlee/

Biljartcafé Den Berg, Antwerpsesteenweg 214, 2390 Malle www.biljartcafedenberg.be   

Den Dobbele Pater, Merksplassebaan 50, 2390 Malle www.dendobbelepater.be  

De Vlessenhoeve, Oude Baan 90, 2450 Meerhout           

Magazijn, Gasthuisstraat 1, 2450 Meerhout   

Taverne De Zwaluw, Leopoldstraat 61, 2330 Merksplas

Eetkaffee in 't Hofke, Hoekeinde 28, 2330 Merksplas www.eekaffeeinthofke.be  

Brasserie 't Hofeind, Hofeinde 9, 2330 Merksplas www.hofeind.be

Het Vaneleke, Witte Keiweg 1, 2330 Merksplas www.vaneleke.be

Café De Mèt, Rondplein 15, 2400 Mol   

De Kleppende Klipper, Postelsesteenweg 111, 2400 Mol www.kleppendeklipper.be  

't Voske, Sluis 166, 2400 Mol     

Havencafé Port Aventura, Zilvermeerlaan 9, 2400 Mol www.zilvermeerhaven.be  

Cafe Cubana, Kiezelweg 136, 2400 Mol

Corbie Mol, Corbiestraat 64, 2400 Mol www.corbiemol.be    

Moekes ijs, Brandkuilstraat 24,  2400 Mol www.ijs-anita.com  

Eetkafee Leto, Achterbos 279, 2400 Mol www.leto-mol.be

Brasserie Chapeau, Voogdijstraat 8, 2400 Mol www.brasseriechapeau.be   

Bistro - Opera, Kloosterstraat 14, 2400 Mol www.bistro-opera.be

Eetcafé 't Saffloerke, Kruisven 61, 2400 Mol www.tsaffloerke.be

Miloheem, Milostraat 13, 2400 Mol www.miloheem.be   

Café Gompelhof, Gompelbaan 203, 2400 Mol www.cafegompelhof.be  

De Kaasboerin, Eerselseweg 99, 2400 Mol - Postel www.kaasboerin.be  

Restaurant - Taverne De Klothoeve, Eerselseweg 1,  2400 Mol - Postel www.deklothoeve.be  

Café 't Kruiske,  Kruiskensbaan 3, 2560 Nijlen - Bevel    

De Zoete Inval, Bevel - Dorp 56, 2560 Nijlen - Bevel    

Hoeveijs 't Heuninghof, Honingstraat 14,  2250  Olen www.heuninghof.be

Het Oude Pad,  Waterstraat 42, 2250 Olen www.hetoudepad.be  

De Waterskikloon,  Hoogbuul 53 B, 2240 Olen

Café Den Hoek, Stationstraat 31, 2250  Olen     

Het Smaakpand,  Dorp 6 A, 2250 Olen     

Heidehoeve ijs, Lange dreef 35, 2390 Oostmalle          

De Comme, Lierselei 8, 2390 Oostmalle www.decomme.be  

Priorij Corsendonk, Corsendonk 5, 2360 Oud-Turnhout www.corsendonkhotels.com   

Bezoekerscentrum De Liereman, Schuurhovenberg 43, 2360 Oud-Turnhout www.deliereman.be

Corsendonks Hof, Corsendonk 2, 2360 Oud-Turnhout www.corsendonks-hof.be  

Het Herenhuis,  Dorp 1, 2360 Oud-Turnhout www.hetherenhuis.be  

Broejkes bij Katrien, Gemeenteplein 16B, 2520 Ranst - Broechem www.broejkes.be

Café-Biljarts Op De Meir, Liersesteenweg 118, 2520 Ranst - Emblem www.opdemeir.net  

De Klaverhoeve, Klaverstraat 1, 2520 Ranst - Emblem www.restaurantdeklaverhoeve.be  

't Lekker Koeike, Hallebaan 21 A, 2520 Ranst - Oelegem www.hetlekkerkoeike.be  

Remise, Schildesteenweg 97,  2520 Ranst - Oelegem www.remise-vrieselhof.be  

Taverne De Wouwer, Kloosterstraat 4, 2380 Ravels

Sportcafé 't Molenslop, Straatakkers 1, 2381 Ravels

t Jachthuis, Tulderheyde 24, 2382 Ravels  

Perronneke, Grote Baan 199, 2380 Ravels www.perron7.be   

De Coeck, Grote baan 151, 2380 Ravels  

Boswachtershuisje, Arendonksesteenweg 37,  2380 Ravels www.boswachtershuisje.be  

't Moontje, Dorp 57, 2382  Ravels - Poppel www.moontje.be  

Aarle ijs,  Aarle 80, 2382 Ravels - Poppel www.aarleijs.be  

Mieke Pap, Dorp 28, 2382 Ravels - Poppel www.miekepap.be  

Frituur Bax Bis,  Weeldestraat 2, 2381  Ravels - Weelde www.frituurbaxbis.be   

De Pastorij, Dreef 4,  2381 Ravels - Weelde www.talander.be

Café Hanenberg, Hodonk 63, 2470 Retie

De Retiese Watermolen, Watermolen 5,  2470 Retie www.deretiesewatermolen.be  

Sportcafé Boesdijkhof, Boesdijkhofstraat 22 A, 2470 Retie www.sportcafeboesdijkhof.be  

Taverne Berkenhof,  Brand 76/78, 2470  Retie www.berkenstrand.be 

Cafe 't Hoekske, Hesstraat 1, 2470 Retie

Corsendonk De Linde, Kasteelstraat 67,  2470 Retie www.de-linde.be  

Café Sport, Stevennekens 218, 2310 Rijkevorsel

Café Cartouche, Stevennekens 228,  2310  Rijkevorsel         

Bleekhofke, Sint Maartensberg 18, 2820 Rijmenam

In den Bonten Os, Rijmenamseweg 214, 2820 Rijmenam www.bontenos.be  

Parkbistro Oranjerie De Vlinder, Horstebaan 2, 2900 Schoten              

De Neus, Hoogeind 85, 2940 Stabroek www.deneus-stabroek.be  

Baalse Hei, Roodhuisstraat 10, 2300 Turnhout www.baalsehei.be  

BC Klein Engelandhoeve,  Klein Engeland 29, 2300 Turnhout

Café Leffe / Hotel Terminus, Grote Markt 72,  2300 Turnhout  www.hotel-terminus.be  

Bon-Bon "jour",  Victoriestraat 10, 2300 Turnhout www.bonbonjournuit.be  

't Contrast, Grote Markt 15, 2300 Turnhout

Café Chaos, Herentalsstraat 78, 2300 Turnhout www.cafechaos.be

Brasserie Stadspark, Parklaan 56, 2300 Turnhout  www.stadspark.be

De Koekoek, Steenweg op Merksplas 48, 2300 Turnhout www.koekoek.be

Café Tyl bij Carin De Kaasboerin, Steenweg op Diest 23, 2300 Turnhout           

Cake & Coffee, Zevendonkplein 11, 2300 Turnhout

Eetcafe Barzoen, Warandestraat 42, 2300 Turnhout  www.barzoen.cafe  

Stadscafé, Gasthuisstraat 2, 2300 Turnhout www.stadscafeturnhout.be  

Couverture Koffiehuis,   Steenweg op Turnhout 25, 2300 Turnhout www.couverture-chocolade.be

Hotel Corsendonk Viane, Korte Vianenstraat 2,  2300 Turnhout www.corsendonkhotels.com

De Cinema Restaurant, Graatakker 99/5,  2300 Turnhout www.decinemarestaurant.com   

Banh Mi An-Nam, Herentalsstraat 35, 2300 Turnhout

De Burgerwacht, Zegenplein 13,  2300 Turnhout www.deburgerwacht.be  

Bistro Tati,  Grote Markt 67, 2300 Turnhout www.bistrotati.be  

Yvette's, Grote Markt 19, 2300 Turnhout            

Puur,  Heizijde 99, 2300  Turnhout www.heizijde99.be

Miraneau,  Elisabethlei 92, 2300 Turnhout www.miraneau.be  

Q-Taro, Stationstraat 3, 2300 Turnhout www.q-taro.be  

Veldekenshof,  Veldekensweg 1,  2300 Turnhout www.veldekenshof.be  

Het Ijzermaal, Heiken 37, 2290 Vorselaar  www.dezevengeitjes.be

Kaffee De Lindekens, Cingel 8, 2350 Vosselaar www.kaffeedelindekens.be

Café 't Bergske, Renier Sniederspad 33, 2350 Vosselaar           

Westelhof, Polderstraat 11,  2260 Westerlo

Torenhof, Geneinde 1, 2260 Westerlo www.torenhof-tongerlo.be  

Café Boswachtershuis, Papedreef 1, 2260 Westerlo www.boswachtershuis.be  

De Beeltjes, Hollandse Dreef 18, 2260 Westerlo www.debeeltjes.be  

Hotel Geerts, Grote Markt 50,  2260 Westerlo www.hotelgeerts.be  

Hof Van Eeden, Kempische Ardennen 8, 2260 Westerlo www.hofvaneeden.be  

De Pelikaan, St. Michielsplein 5,  2260 Westerlo - Oevel

Café Trappisten,  Antwerpsesteenweg 487,  2390 Westmalle www.trappisten.be  

Patisserie - Koffiebar Meeussen, Dorpsstraat 59, 2990 Wuustwezel www.patisserie-meeussen.be  

Den Heibrand, Heibaardweg 16, 2990 Wuustwezel www.denheibaard.be

Taverne 't Dorp, Dorpsstraat 111, 2990 Wuustwezel www.tdorp.be  

Het Boerenijsje, Sint - Lenaartseweg 190, 2990 Wuustwezel - Loenhout www.boerenijsje.be  

Café De Zwaluw,  Kapelstraat 5, 2990 Wuustwezel - Loenhout www.cafe-de-zwaluw.be  

De Proeverij,  Heistraat 3, 2240 Zandhoven www.deproeverij.be

Oliver, Liersebaan 261, 2240  Massenhoven - Zandhoven www.oliver.be  

Manege De Heide, Boskant 41, 2242 Pulderbos - Zandhoven

Hoeve-ijs De Hoeve, Cauwenberglei 80, 2243 Pulle - Zandhoven

Zandwich, Zandstraat 102, 2980 Zoersel www.zandwich.be  

Den Achtersten Dries, Einhoven 23, 2980 Zoersel www.denachterstendries.be

Fietsers Welkom!